על קצה המזלג


מסע להעצמה אישית

מנכ"לית 'קידי שיק' לשעבר משיקה מרכז העצמה לנשים בשם 'הבחירה שלי' ומציעה סדנאות מרתקות להגשמת חלומות עסקיים, הצלחה ורווחה כלכלית

יש לך חלום לפתוח עסק? יש לך עסק קיים ואת רוצה להצליח? למרכז ההעצמה לנשים 'הבחירה שלי' יש מה להציע לך.
את 'הבחירה שלי' הקימה מירי שניאורסון על מנת לעזור לנשים להגשים את חלומן ולפרוץ דרך בתחום העסקי והכלכלי. שניאורסון שהייתה בעבר הבעלים והמנכ"ל של רשת 'קידי שיק' מציעה סדנאות מרתקות להצלחה ורווחה כלכלית. הסדנאות מתקיימות במרכז הארץ ובירושלים והן נמשכות שלושה חודשים. שניאורסון אומרת כי "אין לי בעלות על הידע. אבל יש לי ניסיון. התנסיתי. נפלתי. נחבלתי וקמתי. למדתי מהניסיון ואת הידע שרכשתי אני חולקת עם נשים אחרות".

במסגרת סדנאות 'הבחירה שלי' תוכלו ללמוד כיצד לחלום ולהגשים. כיצד להיבנות מכישלונות. כיצד להתנהל בעולם עסקי. כיצד לשלב בין חיי משפחה לקריירה וכיצד להגיע לעצמאות כלכלית.
הסדנאות מאפשרות לכל אחת לצאת למסע היכרות עם הדרך המיוחדת שלה בחיים ומעניקות כלים להצלחה ורווחה כלכלית כתוצאה מצמיחה אישית והתנהלות עסקית בריאה.
כך שאם את מחפשת דרך לפנות לקהל יעד ממוקד למותג שלך, אם את רוצה להכיר בעלות עסקים נוספות במגזר ולפתח קשרים ושיתופי פעולה, אם את מרגישה שיש לך ביד את המוצר הנכון ורוצה לפרוץ קדימה, אם את מרגישה שהעסק תקוע ומעוניינת ללמוד דרכים לקידומו, כדאי לך להתקשר עוד היום ל'הבחירה שלי' ולהירשם לסדנאות ההעצמה של מירי שניאורסון שמבטיחה כי המפגש הראשון יהיה מפגש היכרות. "אני משוכנעת שיש לי מה לתרום לאותן נשים כך שאני יכולה בהחלט להתחייב שמי שתחליט שהסדנה לא בשבילה אחרי המפגש הראשון תקבל את כספה בחזרה ללא שאלות", אומרת שניאורסון.

- - -

'הבחירה שלי' מציע מסע מרתק לגילוי הדרך המיוחדת של כל יזמית ובעלת עסק או מי שחולמת להיות כזו. מסע שיוביל לשיפור בתוצאות העסקיות ויאפשר הגשמת חלומות. המסע נמשך שלושה חודשים והוא מתקיים בירושלים ובמרכז הארץ. לפרטים נוספים: מירי שניאורסון 03-6440744.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה